Ana sayfa Magazin Sinir Küpü Oldu

Sinir Küpü Oldu

4796
0

Hayal Köseoğlu, normalleşmenin başlamasıyla arkadaşıyla birlikte tatile çıktı. Yakın zamanda Caner Şahin ile yollarını ayıran oyuncunun aldığı kilolar dikkat çekti. Öte yandan arkadaşının eski sevgilisi Şahin’le aralarını bulmak için çabalamasına sinirlenen Köseoğlu, sinirlerine hakim olamadı.

Geçtiğimiz gün Instagram’da katıldığı canlı yayında ‘kadın başrol oyuncuların fiziği iyi olmak zorunda’ genellemesini eleştiren Hayal Köseoğlu, “Dizi ve film sektörüne dair en çok memnun kalmadığım nokta kadın oyunculara dayatılan güzellik ve erkek oyunculara da dayatılan yakışıklılık standardı” dedi.

Ünlü oyuncu, “Başrol olabilmesi için bir erkek oyuncunun illa ki yakışıklı ve karizmatik, kadın oyuncunun muhteşem bir fiziğe sahip ve zayıf olması gerektiği düşüncesinden kurtulmalıyız” sözleriyle sitemini dile getirdi. Bu açıklamasından sonra Bodrum’da görüntülenen Köseoğlu, aldığı kilolar ve selülitleri ile dikkat çekti.

Gölköy’deki bir otelin plajında görüntülenen Hayal Köseoğlu’nun yanında adının Abdullah olduğu öğrenilen erkek arkadaşı vardı. Caner Şahin’le ayrılan oyuncu, aralarını bulmaya çalışan erkek arkadaşının gösterdiği mesaja sinirlendi.

Plajda sinirden zıplamaya başlayan Hayal Köseoğlu, çılgına döndü. İkili plajda kavga etti. Hayal Köseoğlu, arkadaşına tokat atarak, yüksek sesle bağırdı. Köseoğlu, tartışmanın ardından arkadaşının yanından ayrılarak uzun süre tek başına yürüdü.

Siniri yatışmayan güzel oyuncu, daha sonra telefonu arkadaşının elinden aldı. Hararetli telefon görüşmesinin ardından sevgilisi ile arasını düzeltemeyen Köseoğlu, kendini serin sulara bıraktı. Arkadaşının gönlünü alan Köseoğlu el ele görüntü verdi.
BİR CEVAP BIRAK

Yorum Yapabilirsiniz
Please enter your name here