Ana sayfa Magazin Selin Ciğerci Anne Oluyor

Selin Ciğerci Anne Oluyor

1126
0

Futbolcu Gökhan Çıra ile evli olan sosyal medya fenomeni Selin Ciğerci, taşıyıcı anne yoluyla evlat sahibi olacak., Instagram hesabında paylaşımda bulunan Ciğerci; “Benim inşallah ikiz çocuklarım olacak. Beni sevenler bana dua etsin. Başka bir şey istemiyorum” dedi.

Instagram hesabından bir video yayınlayan Selin Ciğerci, “Telefonlarım susmuyor efendim. Buradan doğum lekesi olan, doğum yapan hanımefendilere sesleniyorum. Keşke benimde sizin gibi doğurma özelliğim olsaydı da, benim de doğum lekelerim olsaydı da sizlerin gözleri önünde geçirseydim bu süreci. Benim inşallah ikiz çocuklarım olacak. Fazla dillendirmek istemiyorum. Ama beni sevenler bana dua etsin. Başka bir şey istemiyorum. Ben bu mutluluk duygusunu doğurmadan tadacağım. Doğurmakla anne olunmuyor biliyorsunuz.” ifadelerini kullandı.

Öte yandan ünlü fenomen, Instagram hikayesinden yaptığı paylaşımda “2021 yılını sabırsızlıkla bekliyoruz. Uykusuz geceler heyecanı başladı.” notunu yazdı. Selin Ciğerci daha sonra yaptığı bir başka paylaşımda da, “Buraya çok mutlu bir anne adayı fotosu bırakıyorum. Biz işlemlerimize başladık. Dua edin bir aksilik olmasın seneye evladımızı kucağımıza alalım” dedi.

 

 

 

 

 

 

 
BİR CEVAP BIRAK

Yorum Yapabilirsiniz
Please enter your name here