Ana sayfa Magazin “Mutfaklar Bomboş Artık!”

“Mutfaklar Bomboş Artık!”

715
0

Küçük oğlu Pars’ı kaybetmenin acısını yaşayan Ebru Şallı’dan yeni bir paylaşım geldi. Pars’ın vefatından sonra zor günler geçiren Şallı’nın notu okuyanları duygulandırdı.

Ebru Şallı’nın Harun Tan ile evliliğinden dünyaya gelen oğlu Pars, 2 yıl boyunca mücadele ettiği hastalığa yenilerek 16 Nisan’da hayatını kaybetmişti. Oğlunun yokluğuna alışmaya çalışan ve oldukça zor günler geçiren Ebru Şallı, dün Instagram sayfasında Pars ile fotoğraflarını paylaştı.

Sık sık oğlu ile birlikte mutfağa giren ve yemekler hazırlayan Şallı, bu fotoğrafın altına “Mutfaklar bomboş artık… Dünle beraber gitti, cancığımız, ne kadar söz varsa düne ait. Şimdi yeni şeyler söylemek lazım. Rumi… Ponçiğin isteğini yerine getireceğim… Bugün biraz idare edin beni böyleyim” notunu düştü.

 

10 yaşındaki oğlu olmadan ilk bayramını geçiren Şallı, corona virüs tedbirleri kapsamında 4 günlük sokağı çıkma kısıtlaması nedeniyle yürek burkan bir talepte bulundu ve Pars’ın Kilyos’ta bulunan mezarını ziyaret edebilmek için yetkili makamlara izin başvurusu yaptı. Eski manken, 10 Mayıs Anneler Günü’nde de oğlu Pars’ı anmış ve yayınladığı fotoğrafa, “Bana hep anneler günüydü ponçiğimin elinden” mesajını yazdı.

 

 

 

 
BİR CEVAP BIRAK

Yorum Yapabilirsiniz
Please enter your name here