Ana sayfa Magazin Emre Kınay’ın Olaylı Gecesi

Emre Kınay’ın Olaylı Gecesi

1058
0

Dün akşam arkadaşlarıyla bir mekana giden Emre Kınay, tuvaletten dönerken düşen sevgilisini görüntüleyen basın mensuplarıyla tartıştı. Gece yarısı kapanması gereken mekanda geç saatlere kadar oturan Kınay, “Saat 12’yi geçti niye hala mekandasınız?” sorusunu yönelten muhabire küfredip üzerine yürüdü.

Oyuncu Emre Kınay, dün akşam yakın arkadaşları ve sevgilisiyle Cihangir’deki bir mekanda yemek yerken görüntülendi. Lavabodan dönen sevgilisinin düştüğünü gören Kınay, hızla masadan kalkarak sevgilisini teselli etti. O anlarda görüntülendiğini fark eden oyuncu, bir anda sinirden deliye döndü.

Sevgilisiyle olduğu esnada dışarıda kayıt yapan basın mensuplarını gören Emre Kınay, sinirlenip bağırmaya başladı. Alkollü olduğu iddia edilen oyuncu, konuşmakta güçlük çekerken küfür ve hakaretler savurdu. Bir muhabirinin “saat 12’yi geçti hala mekandasınız” sorusu karşısında sinirlerine hakim olamayan Emre Kınay, “Sana mı soracağım?” diyerek bağırmaya devam etti.

Basın mensubuna “Polis çağır” diye bağıran Emre Kınay’ı yanındaki 4 arkadaşı da sakinleştirmekte güçlük çekti. İlerleyen dakikalarda gelen polis ekipleri olay yerinde incelemelerde bulundu. Daha sonra Emre Kınay ve sevgilisi mekandan iki ayrı taksiyle ayrıldı. Karaköy’deki polis merkezine giden oyuncu kendisini görüntülemeye çalışan medya mensuplarından şikayetçi oldu.

 

 

 
BİR CEVAP BIRAK

Yorum Yapabilirsiniz
Please enter your name here