Ana sayfa Magazin “Bu Şerefsizler Cenazeme Gelmesin”

“Bu Şerefsizler Cenazeme Gelmesin”

1079
0

Konuk olduğu canlı yayında sanat camiasından bazı isimlerin ikiyüzlü olduğunu ifade eden Kuşum Aydın, yakın bir dostuna vasiyet ettiğini belirterek not aldırdığı isimlerin cenazesine gelmesini istemediğini belirtti.

Sanat kariyerinde yaklaşık 30 yılı geride bırakan Kuşum Aydın, Youtube’da katıldığı ”Sansürsüz” programında sanat camiasında dedikodunun bol olduğunu ve birçok ismin ikiyüzlü olduğunu şu sözleriyle anlattı : ”Bana canım cicim diyenler, bir gün bir anda ortadan kayboldular ve arkamdan konuşmaya başladılar, kuyumu kazdılar, ekmeğimle oynamak istediler.

Hepimizin başına gelmiyor mu bunlar? 20 yıllık bir dostuma dedim ki ”Şu ünlü isimleri not al, bu şerefsizler ben onlardan önce ölürsem cenazeme gelip sahte gözyaşı dökmesinler, istemiyorum” dedi.

Uzun bir süre Almanya’da yaşayan Kuşum Aydın; ”Türkiye’den başka yerde yaşayamam, yurt dışında yaşamak isteyenleri anlamıyorum. İki üç gün yurt dışına gidince hemen dönmek istiyorum. Kendi vatanımız, topraklarımız gibisi yok!” şeklinde konuştu.

 

 

 
BİR CEVAP BIRAK

Yorum Yapabilirsiniz
Please enter your name here