Ana sayfa Magazin Sinan Dışında Herkese Benziyor

Sinan Dışında Herkese Benziyor

439
0

Yeni yaşını sevgilisi Burcu Kıratlı ve yakın dostlarıyla kutlayan Sinan Akçıl için hazırlanan büst şeklindeki pasta sosyal medyada gündem oldu. Pastayı Sinan Akçıl dışında herkese benzeten sosyal medya kullanıcıları “Burcu hayalindeki Sinan’ı yaptırmış” şeklinde yorumda bulundu.

Burcu Kıratlı, Sinan Akçıl’ın doğum günü̈ için evlerinde küçük bir sürpriz hazırladı. Kutlamaya Mustafa Ceceli ve eşi Selin İmer de katıldı. Akçıl’ın büstü̈ şeklinde yapılmış̧ pasta dikkat çekti.

Sinan Akçıl, 38 yaşına bastı. Koronavirüs sebebiyle kendilerini önlem amaçlı karantinaya alan ve evde kutlama yapan çifte yakın arkadaşları katıldı. Kıratlı “Söylenebilecek en güzel sözlerin gerçeğini yaşıyoruz biz. Çok şanslıyız ve bu yüzden bir şey söylemeye, yazmaya gerek yok. Ruh eşim. İyi ki doğdun. İlhamın, müziğin ve ben hep seninleyiz” yazdı.

Doğum gününden kareler sosyal medyada paylaşılırken, şarkıcının büstü şeklinde yapılan pasta dikkat çekti. Birçok sosyal medya kullanıcısı pastadaki kişiyi oyuncu Barış Arduç’a benzeterek “Bu galiba Burcu’nun hayalindeki Sinan”, “Pasta kim bilmiyorum ama kesinlikle Sinan Akçıl değil” ve “Pasta Keremcem ile Barış Arduç arasında gidip geliyor” gibi yorumlar yaptı.

 

 

 
BİR CEVAP BIRAK

Yorum Yapabilirsiniz
Please enter your name here