Ana sayfa Magazin Reklamlardan Kazandığı Para Dudak Uçuklattı

Reklamlardan Kazandığı Para Dudak Uçuklattı

457
0

Son iki reklam anlaşmasından 1 milyon 550 bin TL kazanan Hande Erçel, giyim markasının yüzü oldu. 26 yaşındaki oyuncu, bir yıllık reklam için önemli bir gelir elde etti.

Popçu Murat Dalkılıç’la aşk yaşayan Hande Erçel, son dönemde yer aldığı projelerinde umduğunu bulamasa da reklam dünyasının aranılan isimlerinin başında geliyor. 2017 yılında bir giyim markasının reklamlarında boy gösteren güzel oyuncu, ardından iki ayrı kozmetik markasıyla iş birliği yaptı.

Erçel’in, bu reklamlarından birinden yıllık 750 bin TL, birinden ise 800 bin TL ücret aldığı iddia edildi. Sosyal medyadaki 12,4 milyonluk takipçi sayısıyla markaların favorisi haline gelen Erçel, karantinada olmasına rağmen yeni işbirliğini duyurdu.

Türk bir giyim markasının yüzü olan 26 yaşındaki oyuncunun, bir yıllık reklam işbirliği karşılığında 500 bin TL aldığı iddia edildi. Oyuncu Instagram hesabından yeni reklam filmini, “Bu hayat benim. Bir süredir içimden taşan tatlı telaşımı sizinle paylaşmak için sabırsızlanıyorum” notuyla duyurdu.

 

 

 

 

 
BİR CEVAP BIRAK

Yorum Yapabilirsiniz
Please enter your name here