Ana sayfa Magazin Hilal Özdemir’in Yardımına Ahbap Yetişti

Hilal Özdemir’in Yardımına Ahbap Yetişti

139
0

Katıldığı magazin programında ekonomik açıdan zor günler yaşadığını söyleyen Hilal Özdemir’in imdadına Haluk Levent yetişti. Levent, güzel haberi Twitter hesabından duyurdu.

Hazım Körmükçü’den olaylı bir şekilde boşanan Hilal Özdemir, zor günler yaşadığını Kanal D ekranlarında yayınlanan ‘2. Sayfa’ programında anlattı. Canlı yayında gözyaşlarına boğulan Özdemir, pandemi sürecinde ekonomik olarak dara düştüğünü şu sözlerle dile getirmişti;

“Kızılay’a başvurdum, yardım geldi ama erzak 10 gün yetti. Evde hiçbir şey kalmamıştı, mahalle muhtarına başvurdum. Hayatın gerçeği bu. Sanatçı olmam rahat geçindiğim anlamına gelmiyor. Allah devletimizden razı olsun.

Bu pandemi sürecinde çocuklarıma bakmaya çalışıyorum. Kiramı ödeyemiyorum. Bayrama erzak alarak girdim. Çocuklarımın babası ortada yok hiçbir şekilde. Bu çocuklar ağaç kabuğundan mı çıktılar? Neden aramıyor sormuyor. 5 aydır nafaka ödemiyor, ortada yok. Özel hayatımla gündeme gelmeyi seven bir insan değilim. Ama karşı taraftan bu saygıyı görmedim. En azından çocuklarımın nafakasını ödeseydi meşgul etmezdim sizleri.

Ben onurumla çocuklarımın ihtiyaçlarını karşılamaya çalışıyorum, ayakta durmaya çalışıyorum. Ben bu süreçte yanımda olan herkese teşekkür ediyorum. Bu açıklanın ardından yaptığı yardımlarla adından söz ettiren Haluk Levent, meslektaşının yaşadığı zorluklara kayıtsız kalmadı.

 

 

 

 
BİR CEVAP BIRAK

Yorum Yapabilirsiniz
Please enter your name here