Ana sayfa Magazin Darp Kavgasında Son Durum

Darp Kavgasında Son Durum

609
0

Geçtiğimiz hafta oyuncu sevgilisi Sermiyan Midyat’ın kendisine şiddet uyguladığı iddialarıyla gündeme gelen Sevcan Yaşar, sessizliğini bozdu. Güzel oyuncu, o geceyi ilk kez anlattı.

Sevcan Yaşar, şiddet uyguladığı iddiasıyla Sermiyan Midyat’la geçtiğimiz hafta karakolluk olmuştu. Midyat bu iddiaları reddetti. Konuyla ilgili sessiz kalan oyuncu ise yaşadıklarını ilk kez verdiği röportajda anlattı.

Yaşar, “Daha önce de şiddete maruz kaldım ama hep sustum. O gece beni dövdü, yerde sürükledi ve kapının önüne attı. Sermiyan’ın psikolojik ve fiziksel şiddetine ‘Aman olay basına yansımasın’ diye hep sessiz kaldım. Ama olay artık sevimsiz bir hal almaya başlayınca ayrılmaya karar verdim.

4 Mayıs’ta ona ayrılmak istediğimi söyledim. Eşyalarımı toplarken şiddete uğradım. Kendimi banyoya kitledim ve 155’i aradım. Polisi aradığımı duyan Sermiyan kapıyı kırdı. Üstüme düşen kapı, yüzümde ve vücudumda ciddi hasara neden oldu. Hızını alamayan Sermiyan, beni teklemedi; kolumdan sürükleyerek kapının önüne attı.

 

O sürükleme sırasında kolumda kas yırtığı oluştu. Bu durum darp raporunda da ayrıntılı şekilde mevcut. O an yaşanan gürültü patırtıyı kapıcı duymuş. Beni kapıda darp edilmiş halde bulan oydu. Sonra polisler geldi. Eve çıkıp işlemleri yaptılar. Beni hastaneye götürdüler ve darp raporu verildi.

Sermiyan, şiddete karakolda da devam etti. Polislere bile saldırdı. Beni ‘şikayetçi olmayacaksın’ diye tehdit etti. Ancak o anlar karakoldaki güvenlik kamerası sayesinde kayda alındı. Her zamanki gibi bunları inkar edebilir ama üstüne basa basa söylüyorum tüm delil ve görüntüler avukatım da var. Bu ara vücudumdaki ağrılardan uyuyamıyorum” dedi.

 

 

 

 
BİR CEVAP BIRAK

Yorum Yapabilirsiniz
Please enter your name here