Ana sayfa Magazin Bu Sene Tatil Yok

Bu Sene Tatil Yok

126
0

Mutfak alışverişi yaparken görüntülenen Çağla Şıkel, pandemi sebebiyle hiçbir yere tatile gitmeyi düşünmediğini söyledi.

Manken Çağla Şıkel, önceki gün Ulus’ta mutfak alışverişi yaparken görüntülendi. Çocukları Kuzey ve Uzay’ın izinli saatlerde yürüyüş yaptıklarını belirten Çağla Şıkel, “Güzel bir gündü. Zaten hiç evde sıkılmıyorlar, zorla çıkardım. Bizim ev bayağı bir eğlenceli, keyfimiz yerinde. Gerçekten zorla çıkardım. ‘Hava alalım, bahçede falan’ dediler. Şimdi eve döneceğiz” şeklinde konuştu.

Tatil planı yapmadıklarını söyleyen Şıkel, “Açıkçası uzun bir süre çalışıyor olacağım. İşim olmasa bile tatil planı düşünmüyorum. En güvenli neresi olacaksa, çocuklarım için orada olacağım. Evse ev, bu annemin eviyse annemin evi, neresi olursa orası, fark etmez yani. Dolayısıyla bir hayalimiz yok bu seneyle ilgili” dedi.

Evine misafir kabul etmediğini vurgulayan ünlü model, “Çocuklar önemli her şeyden önce. Aile içerisinde olan iki kişi; annem ve ablam, onun dışında kabul etmiyoruz. Sağlıklıyız, iki elimiz ve ayağımız hala var. Yaşamaya devam ediyoruz. Her şeyden önce bunun için binlerce kez şükrediyorum. Bazı zevk ve lükslerimizden geri kaldık tabii ki, sadece çalışamayanlar için bunları söylemiyorum. Çalışamamak çok kötü bu dönemde. Bu dönemde çalışan nadir insanlardanım ve çok, çok şanslıyım.

Bu sürecin geçeceğini düşünüp, hayatın tadını çıkarmaya bakmak lazım. Yoksa bu bitsin, gitsin derseniz bitmeyecek. Yaşadığımız her günün tadını çıkartmak bizim elimizde olduğu için çocuklarımla öyle yapmaya gayret ediyorum” dedi.

 

 

 

 

 
BİR CEVAP BIRAK

Yorum Yapabilirsiniz
Please enter your name here