Ana sayfa Magazin Acun Ilıcalı Kararından Vazgeçti

Acun Ilıcalı Kararından Vazgeçti

554
0

Acun Ilıcalı, bugün yayınlanacak olan ada konseyinde köpeği ölen Ersin’e kötü haberi vermekten vazgeçti. Ilıcalı, yaptığı canlı yayında Yılmaz Erdoğan’ın kendisini aradığını ve “İkilemdeyiz, söylersek adamı orada kaybedebiliriz” dediğini söyledi.

TV8 kanalının patronu Acun Ilıcalı, Ersin Korkut ile ilgili aldığı son kararı açıkladı. Geçtiğimiz gün yaptığı canlı yayında ‘Survivor’da yarışan Ersin’i ölen köpeği hakkında bilgilendireceğini söyleyen Ilıcalı, Yılmaz Erdoğan’ın konuya el atmasıyla bundan vazgeçti.

Ersin’in ailesinden talep geldiğini söyleyen Ilıcalı salı günü Ersin’e kötü haberi vereceğini şu sözlerle açıklamıştı; “Ersin’in ailesinden bize bir talep geldi. İletişim oyunlarında yalan söylemek zorunda kaldıkları için köpeğinin öldüğünü söylememizi istiyorlar. Salı günü konseyde onu söylemeyi düşünüyorum. Ama nasıl söyleyeceğimi bilmiyorum. Köpeğinin öldüğünü Ersin’e söylemeliyiz.”

Bu açıklamadan sonra Yılmaz Erdoğan devreye girdi. Acun Ilıcalı’yı arayan Erdoğan, ‘kötü haberi vermek için biraz daha bekle’ uyarısında bulundu. Erdoğan’la konuşan Ilıcalı son gelişmeleri şu sözlerle anlattı; “Ersin olayında şöyle bir gelişme oldu. Sevgili Yılmaz Erdoğan aradı beni ‘söylersek adamı orada kaybedebiliriz’ dedi. ‘Sen ne diyorsun’ diye bana sordu, ‘Siz ne derseniz o’ dedim.

Çünkü hiç karşılaşmadığımız bir durum. Şuan için erteledik, konseyde köpeğinin öldüğünü söylemedik Ersin’e… Tam bir mutabakat olması lazım. Bana ailesi ‘söyle’ dedi ama Yılmaz Erdoğan da Ersin için ne kadar değerli biliyorsunuz, o da ‘söyle’ derse o zaman açıklarım. Ben söylemeye çok da meyilli değilim açıkçası ama herkes hem fikir olursa söylerim.”

 

 

 

 
BİR CEVAP BIRAK

Yorum Yapabilirsiniz
Please enter your name here