Ana sayfa Magazin Deniz Uğur’un Acı Günü

Deniz Uğur’un Acı Günü

643
0

Deniz Uğur’un dayısı Cem Bayer, corona virüs nedeniyle hayatını kaybetti. Oyuncu, haberi sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaştı.

İki yıldır Kanal D ekranlarında yayınlanan ‘Zalim İstanbul’ dizisinde ‘Seher’ karakterine hayat veren Deniz Uğur, corona virüs salgını sebebiyle dayısını kaybettiğini açıkladı. Instagram hesabından yaptığı paylaşımla acı haberi veren Uğur, duygularını takipçilerine aktardı.

Uğur, “Pandemi bu kez ailemizden can aldı… Çocukluğumun kahramanı… Kıymetlim… Dünyanın en güzel insanı… Benim canım dayım Cem Bayer bugün vefat etti… Maalesef yoğun bakımda, Covid 19 teşhisi konulduğu gün kaybettik kendisini… Uzaklarda olmak şu an çok ama çok acıtıyor… İznimiz olduğunda o muhteşem kişiliğine yakışır şekilde bütün saygımızla mezarı başında yâd etmek sözümüz… Hepimizin canı çok yanıyor.

İleri yaşta ve koah hastası olan dayım izole bir yerde, kendi çiftlik evinde yaşıyordu… Lütfen ama lütfen, bir an bile akıllardan çıkmasın. En titiz şekilde önlem almak, kurallara harfiyen uymak bizim en önemli görevimiz şu an… Bu süreçten beraberce, sabırla, dikkatle, güçlü çıkmamızı diliyorum Allah’tan… ”

 

 

 

 

 

 
BİR CEVAP BIRAK

Yorum Yapabilirsiniz
Please enter your name here