Ana sayfa Magazin Buzlar Eridi

Buzlar Eridi

481
0

Kenan Doğulu ile oyuncu Beren Saat, evliliklerindeki krizi aştı. Başarılı oyuncunun 1,5 ay önce kayınvalidesi Serpil Doğulu ile olan sorunlarını da çözdüğü iddia edildi.

Geçtiğimiz yıl boşanmanın eşiğinden dönen Beren Saat-Kenan Doğulu çifti, şimdilerde aşklarını doludizgin yaşıyor. Posta’da yer alan habere göre oyuncu 6 yıl boyunca Doğulu’nun ailesine karşı hep mesafeli bir duruş sergiledi.

Gelin ve kayınvalide yalnızca doğum günü kutlamaları ve Kenan Doğulu’nun konserlerinde aile pozunun içinde yer aldı. İddiaya göre; Beren Saat ve kayınvalidesi arasındaki mesafe 2017 yazında soğukluğa dönüştü. 2018’de neredeyse hiç bir araya gelmediler.

Çiftin geçen yıl yaşadığı 6 aylık ayrılık sırasında da anne Doğulu; “Onlara karışmıyorum, kendileri bilir” yorumunda bulunmuştu. Eşi Kenan Doğulu ile yaşadıkları sorunları 6 ay önce aşan Beren Saat, kayınvalidesi Serpil Doğulu ile de buzları 1.5 ay önce eritti. İkili Kenan Doğulu sayesinde yeniden bir araya geldi.

Beren Saat’in, kayınvalidesi Serpil Doğulu’yu sık sık görüntülü aradığı belirtildi. İhtiyaçları için market ve eczaneye sipariş veriyor. Ayrıca evde yaptığı ekmek çeşitlerini Serpil Doğulu’ya gönderiyor.

 

 

 

 
BİR CEVAP BIRAK

Yorum Yapabilirsiniz
Please enter your name here