Ana sayfa Dış Magazin Bebek Müjdesi

Bebek Müjdesi

5074
0

Gigi Hadid ile şarkıcı sevgilisi Zayn Malik, bebek bekliyor. Dünyaca ünlü model Gigi Hadid’in, 20 haftalık hamile olduğu iddia edildi.

Dünyanın en çok kazanan modelleri arasında gösterilen Gigi Hadid ile yıllardır bir dargın bir barışık ilişki sürdürdüğü dünyaca ünlü şarkıcı Zayn Malik dördüncü kez barışmalarının ardında mutluluğu tam anlamıyla yakaladı. Ünlü çiftin bebek beklediği iddia edildi.

23 Nisan’da 25 yaşına basan pandemi sebebiyle evden çıkmamış, doğum gününü kardeşi Bella Hadid ve sevgilisi Zayn Malik’le birlikte kutlamıştı. Beraber çekildikleri fotoğrafı sosyal medya hesabından yayınlayan genç model; “Benim için bugünü özel hale getiren, tüm dünyadan sevgilerini hissettiğim karantina ailemle en güzel 25’inci yaş günü kutlaması. Bu zamanlar gelecekte beraberlik için bizi daha da minnettar hale getirecek. Herkese doğum günü mesajları için teşekkürler. 25’inci yaş günümü asla unutmayacağım” notunu düşmüştü.

Çifte yakın bir kaynak, ET’ye verdiği röportajda “Gigi bir süre sırrı yalnızca ailesiyle ve arkadaşlarıyla paylaştı. Çift ve aileleri çok memnun” ifadelerini kullandı.

 

 

 

 
BİR CEVAP BIRAK

Yorum Yapabilirsiniz
Please enter your name here