Ana sayfa Magazin Ahlaksız Fotoğraflara Suç Duyurusu

Ahlaksız Fotoğraflara Suç Duyurusu

178
0

Geçtiğimiz günlerde bir sosyal medya hesabından kendi fotoğrafının yer aldığı müstehcen görüntülerin yayınlandığını gören Burcu Esmersoy, fotoğraflara erişimin durdurulmasını talep etti.

Burcu Esmersoy, saygınlığını ve kişisel haklarını zedeleyen fotoğraflara erişimin durdurulmasını talep etti. Sunucu geçtiğimiz günlerde bir sosyal medya hesabından kendi fotoğrafının yer aldığı müstehcen görüntülerin yayınlandığını gördü.

Fotoğraf düzenleme programıyla, çıplak bir kadına Esmersoy’un yüzü yapıştırılmış ve fotoğraflar sosyal medya üzerinden paylaşılmıştı. Savcılığa suç duyurusunda bulunan ünlü isim, fotoğrafın kim tarafından hazırlanıp yayınlandığının tespit edilmesini istedi.

Şikayet dilekçesinde fotoğrafların 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde yayınlandığını, paylaşımların altına ahlaksız yorumlar yapıldığını söyleyen Esmersoy;  “Söz konusu fotoğraflar saygınlığımı ve kişisel haklarımı zedeleyip manevi olarak varlığıma zarar vermektedir. Bu nedenle fotoğraflara erişim engeli verilmelidir” dedi. Bunun üzerine olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

 

 

 
BİR CEVAP BIRAK

Yorum Yapabilirsiniz
Please enter your name here