Ana sayfa Dış Magazin Ünlü Çiftin Asansör Kaçamağı

Ünlü Çiftin Asansör Kaçamağı

4678
0

Dünyaca ünlü aktör Johnny Depp’in bir zamanlar eski eşi oyuncu Amber Heard ile yaşadığı çatı katı evinde, Heard ile Tesla ve SpaceX`in CEO’su Elon Musk’ın kaçamağını belgeleyen anlar İngiliz basınına sızdı. Heard ve Musk, asansörde görüntülendi.

Kaçamağın, Amber Heard ile Johnny Depp evliyken gerçekleştiği iddia edildi. Buna göre olay anında Depp çekim nedeniyle evde bulunmuyordu. Heard ile Musk’ın görüntüleri İngiliz basınına yansıdı.

Heard, Depp ile birlikte yaşadığı ABD’nin Los Angeles kentindeki evlerinin asansöründe Musk’a sarılırken görülüyor. Görüntüler asansörün güvelik kamerası tarafından kaydedildi. Musk ise Amber Heard ile görüşmeye başladığında çiftin zaten ayrılmış olduğunu iddia etti. Heard ve Musk’ın sarıldığı anların fotoğrafının ne zaman çekildiği tam olarak bilinmezken, Musk’ın buluşmaya başlayana kadar Heard ile Depp’in zaten ayrılmış olduğu konusunda ısrarcı olduğu ve ikilinin arasını kendisinin açmadığını ileri sürdüğü belirtildi.

Öte yandan ABDli oyuncu Depp ise 2015’te Heard ile olan evliliklerinin birinci ayında Heard ile Musk’ı ilişki yaşamakla suçluyor. Tesla’nın ve SpaceX’in kurucusu olan milyarder girişimci Elon Musk ve Heard’dan ayrıldıktan sonra birlikte olmaya başladığı sevgilisi, Kanadalı müzisyen Grimes şu sıralarda bir bebek bekliyor.

 

 
BİR CEVAP BIRAK

Yorum Yapabilirsiniz
Please enter your name here