Ana sayfa Magazin Işın Karaca’yı Çıldırtan Görüntü!

Işın Karaca’yı Çıldırtan Görüntü!

434
0

Alışveriş için dışarı çıkmak zorunda kalan şarkıcı Işın Karaca, sokakta gördüğü manzara karşısında şaşkınlığını gizleyemedi. Dolu minibüse binmeye çalışan insanların fotoğrafını sosyal medya hesabından yayınlayan Karaca, “Sanırım corona virüs bu tiplere uğramıyor. Minibüslere acilen denetim gelmeli” ifadelerini kullandı.

Sevgilisi ile birlikte geldiği yurt dışı tatili sonrasında kendisini karantinaya almadığı yönünde eleştirilen ve sonrasında sosyal medya paylaşımları ile kendisini karantina altına aldığını söyleyen Işın Karaca, sokakta rastladığı bir manzara karşısında şaşkınlığını gizleyemedi.

Sosyal mesafenin ne kadar önemli olduğu konusu konuşulmaya devam ederken, insanların üst üste yolculuk etmeye çalıştığı minibüsün fotoğrafını çeken Karaca şunları yazdı:

“Tamam! Anlıyorum. Sokağa çıkmama yasası gelmeden işine gidecek olanlar gidecek de bu nedir kardeşim! İnsan hayatı bu kadar basit olmamalı! Bu fotoğraf bu sabah çekildi!

Bugün yarım saatliğine markete çıktık ve ben gerçekten pes diyorum bize! Genç/Yaşlı demeden, maşallah herkes sokakta! Sanırım corona virüsü bu tiplere uğramıyor!! Minibüslere acilen denetim gelmeli Süleyman Soylu.”

 

 

 
BİR CEVAP BIRAK

Yorum Yapabilirsiniz
Please enter your name here