Ana sayfa Magazin Demet’e Virüs Şoku

Demet’e Virüs Şoku

466
0

Demet Sağıroğlu, Instagram hesabından yaptığı paylaşımda sevenlerini korkuttu. 53 yaşındaki şarkıcı, “Çevremizde birçok kişinin testi maalesef pozitif çıktı ve bütün belirtileri; yüksek ateş hariç ben de geçirdim, geçiriyorum. Test yaptırmadım ve sanırım 4-5 gün ağır geçirdikten sonra iyileşme dönemine geçtim. Biraz halsizim” ifadelerini kullandı.

Dünya çapında salgın haline gelen corona virüs ile ilgili bir paylaşım da Demet Sağıroğlu’ndan geldi. New York’ta hayatını sürdüren şarkıcı, ülkede durumların kötü olduğunu söylerken, kendisinin de corona virüse yakalanmış olabileceğini duyurdu.

Test yaptırmadığını vurgulayan Sağıroğlu, takipçilerine kendisine gönderdikleri mesajlar için teşekkür edip şu sözleri kullandı; “Gazetelerde çıkan haber yüzünden beni merak eden sevgili aileme, dostlarıma, sevdiklerime, zaman zaman bana ulaşamayanları cevapsız ve merakta bırakmamak için yazıyorum bu yazıyı. Maalesef tam bu zaman da telefon bazı applicationları, her şeyi siler oldu whatsapp dahil. Evet, New York’ta durumlar kötü. Ben de 10 gündür hastayım. Ama endişelenmeyin lütfen.

Çevremizde birçok kişinin testi maalesef pozitif çıktı ve bütün belirtileri; yüksek ateş hariç ben de geçirdim, geçiriyorum. Az ateşim var, hep var. Bu virüs ilginç bir canlı, herkeste farklı semptomlar olduğunu da duyuyorum. Test yaptırmadım. Ve sanırım 4-5 gün ağır geçirdikten sonra iyileşme dönemine geçtim. Biraz halsizim. Kimseyi endişelendirmemek için yakınlarım haricinde bildirmedim. Herkese ilgi ve sevgisinden dolayı minnettarım, teşekkür ederim.

Sizler, ailem ve dostlarım; bana ‘sevgi’nin kıymetini bir kere daha gösterdiler ve gösteriyorsunuz, teşekkür ederim. Her türlü hastalık geçiren ve geçirecek herkese çok geçmiş olsun. Siz o virüslerden güçlüsünüz, unutmayın! Sizlere geçen sene yaptığım ‘Geçiş’ tablomla seslenmek istedim bu sefer. Sezgi, kaçmak, boyut değiştirmek, kendiyle yüzleşmek ya da nasıl adlandırırsanız. Geçişler de parçanı bıraksan da, Evren; Pollyanna’nın penceresinden bakanlar için ışıltıyla gülümsemeye devam eder. Kendinize ve kıymet verdiklerinize iyi davranın. Çok sevgiler güzel ailem, güzel kardeşlerim, tanıdıklarım, tanımadıklarım.”

 

 

 

 
BİR CEVAP BIRAK

Yorum Yapabilirsiniz
Please enter your name here