Ana sayfa Magazin Ayrılığı Sosyal Medyadan Öğrendi

Ayrılığı Sosyal Medyadan Öğrendi

615
0

Dün yaptığı bir paylaşımla Seçil Gür’den ayrıldığını duyuran Serdar Ortaç’a eski sevgilisinden yanıt geldi: “Ayrıldığımızı ben de paylaşımından öğrendim. Hastalığı ruh halini etkilemiş.”

Serdar Ortaç dün sosyal medya hesabından yaptığı açıklamalarla sevgilisiyle yollarını ayırdığını duyurmuştu. Önce hastaneye giderken takside bir video çeken Serdar Ortaç, yalnız başına koronavirüs testi yaptırmaya gittiğini söylemişti.

Test sonucu negatif çıkan şarkıcının bronşit olduğu ortaya çıkmıştı. Hastaneden döndükten sonra da bir açıklama daha yapmış ve “Daha önce haberlere de yansıyan ilişkim karşılıklı anlaşmazlıklar sebebiyle bitmiştir” ifadelerini kullanmıştı.

Ortaç’ın paylaşımıyla öğrenen Seçil Gür ise şöyle dedi; “Ayrıldığımızı ben de story’den öğrendim. Hastaneden döndüğünde Serdar’ın evine gittim, kapıda konuştuk. Bana ayrıldığımızı söyledi. Sanırım hastalık yüzünden kötü bir ruh haliyle konuşuyor. Hastalığının neden olduğu psikolojik durumla o story’leri atıyor. Hastalığı ruh halini etkilemiş” dedi.

 

 

 

 

 

 
BİR CEVAP BIRAK

Yorum Yapabilirsiniz
Please enter your name here