Ana sayfa Magazin Yeni Aşk İtirafı

Yeni Aşk İtirafı

73
0

Eski eşi Chloe Loughnan’dan ayrıldıktan sonra her seferinde onu çok sevdiğini, barışmak istediğini ve hatta Loughnan’a şarkı bestelediğini belirten Serdar Ortaç, herkesi şaşırtarak yeni aşka yelken açtığını belirtti.

Eski eşi Chloe Loughnan’ı unutan Serdar Ortaç, meslektaşı Seçil Gür ile aşk yaşamaya başladı. Yeni birlikteliği hakkında konuşan şarkıcı, “Şu an çok mutluyuz” dedi.

Geçtiğimiz günlerde bir mekandan çıkarken görüntülenen ikilinin bir süredir aşk yaşadığı iddia edilmişti. Yaklaşık üç saat kaldıkları mekandan çıkıp gazetecileri kontrol eden 49 yaşındaki şarkıcı, kimsenin olmadığını sanıp, “Gel hayatım, kimse yok” sözleriyle Gür’ü aracına doğru çağırmıştı.

Dün muhabirlerle sohbet eden şarkıcı, “10 yıllık arkadaşlığımız söz konusu. Yeni bir parça için bir araya geldik ama aramızdaki enerji çok yüksekti. Bu da ikimiz için aşka dönüştü, şu an çok mutluyuz” dedi.

Uzun zamandır çocuk istediğini dile getiren Serdar Ortaç, muhabirin “Seçil Hanım’la çocuk düşünüyor musunuz?” sorusuna, “Bakalım zaman bize neler gösterecek?” cevabını verdi. 2014 yılında dünyaevine giren Serdar Ortaç ile Chloe Loughnan, 2019’da sürpriz şekilde tek celsede boşanmıştı.

 

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Yorum Yapabilirsiniz
Please enter your name here