Ana sayfa Magazin Serenay’a Tam Destek

Serenay’a Tam Destek

176
0

Hazar Ergüçlü yüzü olduğu markanın lansmanında basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Serenay Sarıkaya’nın Cem Yılmaz ilişkisine destek veren oyuncu; “Çocuk değil Serenay, hala bunları konuşmamız çok saçma” dedi.

Hazar Ergüçlü önceki gün reklam yüzü olduğu markanın tanıtım toplantısında kameralar karşısına geçti. Kendisiyle ilgili tüm sorulara içtenlikle cevap veren oyuncu Serenay Sarıkaya’nın yeni ilişkisi hakkında; “Serenay çok sevdiğim bir arkadaşım. Onun mutlu olmasına çok sevindim” dedi. Sarıkaya’nın Cem Yılmaz ile arasındaki yaş farkı sorulunca da “Çocuk değil Serenay, hala bunları konuşmamız çok saçma. Bunun konuşulan bir şey olması saçma. Demode anlayışlar bunlar, her şey değişir” diyerek yakın arkadaşına gelen kötü yorumları eleştirdi.

Ergüçlü, Onur Ünlü ile ilişkisi hakkında da konuştu. Evlilik sorularına cevap veren oyuncu “Evlenecek olursak, söz ilk size haber vereceğim. İlişkim çok iyi gidiyor. Öyle bir şey düşünmüyoruz. O kadar mutluyuz ki. Yeni bir arayışa yönelmiyoruz” dedi. Ünlü’yle arasında olan 19 yaş farkla ilgili yapılan çirkin yorumlar hakkında da konuşan oyuncu, yapılan eleştirileri demode bulduğunu söyledi.

 

 

 
BİR CEVAP BIRAK

Yorum Yapabilirsiniz
Please enter your name here