Ana sayfa Magazin Linet’ten Kalça İtirafı!

Linet’ten Kalça İtirafı!

65
0

Geçtiğimiz günlerde sahne alan Linet’in kalça bölgesindeki değişim gündem olmuştu. Estetik operasyonu geçirdiği iddia edilen ünlü şarkıcıdan itiraf geldi.

Geçtiğimiz günlerde sahne alan şarkıcıyı görenler şaşkına döndü. Verdiği konserde iki iddialı kıyafet tercih eden Linet’in vücudundaki değişim dikkatlerden kaçmadı.

Konserinde vücudunu saran bir elbise tercih eden ünlü şarkıcının estetik yaptırdığı öğrenildi. İncecik Linet’in hayli belirginleşen kalça yapısı Amerikalı televizyon yıldızı Kim Kardashian’ı akıllara getirdi.

Şarkıcı geçtiğimiz yıl Aleyna Tilki’nin iki ay önce de Hadise’nin yaptırdığı ameliyatı tercih etti. 30 bin TL karşılığında kalça bölgesine yağ enjekte ettirerek doldu yaptırdı.

Konser öncesi muhabirlerin sorularını yanıtlayan Linet estetik iddialarına açıklık getirdi. Ünlü şarkıcı, önce ‘spor yaptım’ dedi daha sonra doktor müdahalesi olduğunu kabul etti.

‘Hem spor yaptım hem de bir operasyon geçirdim’ diyen Linet, ‘oraya hiçbir dolgu veya implant falan yaptırmadım ama bir operasyon olduğunu kabul ediyorum.’ İfadelerini kullandı.

 

 

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Yorum Yapabilirsiniz
Please enter your name here