Ana sayfa Magazin Hazal Kaya’dan Annelere Destek

Hazal Kaya’dan Annelere Destek

357
0

Özgür Masur defilesinde görüntülenen 3 ay önce anne olan oyuncu Hazal Kaya, hemcinslerine destek oldu. Doğum kiloları nedeniyle sıkça eleştirilen yeni annelere destek olan Kaya, “Kilo alınır, verilir” dedi.

Geçtiğimiz ay anne olan Hazal Kaya, Özgür Masur’un defilesine katıldı. Eski formuna kavuştuğu görülen ve güzelliğiyle dikkat çeken Hazal Kaya geceye eşi Ali Atay olmadan katıldı. Defile öncesi muhabirlerin sorularını yanıtlayan Kaya, oğulları Fikret Ali’yle nasıl zaman geçirdiklerinden bahsetti.

İşte Hazal Kaya’nın açıklamaları:

“Babasına benziyor, onu bir aydınlatayım. Uyumlu bir çocuk… Her bebek kadar gece uyanıyor, çok mutluyuz onunla. Ali, her şeyi hallediyor. Çok tatlı bir dönemdeyiz. Doğum sonrası çok özel bir dönem. Vücudumuzun yaptığı şeye inanamıyoruz kadınlar olarak. Sizin için anlaması çok zor eminim. Kilo aldım, kilo verdim hiç orasında değiliz mevzunun. Çocuğun sağlığı nasıl? İyi besleniyor mu? Keyfi yerinde mi orasındayız.

Kadınların kendi bedeniyle ilgili kötü hissetmesini istemem. Ben de hissetmiyorum. Vücudumun yapabildiği şey çok mucizevi ve kilo çok basit bir şey. size de tavsiyem ve hatta ricam hiç bunun üstüne gitmeyin. Çünkü hiç önemli bir şey değil bu. Hiçbir değeri yok.

Buradan cesaret alıp, sosyal medyada çok dövüyorlar kadınları. Siz de buna ön ayak olmayın isterim. Çünkü gerçekten kilo nedir ki yani? Önemli olan çocuklarımızın sağlığı. Alınır, verilir… Hiç belli olmaz o işler. Bir de onun haberi olur ‘Ne kadar zayıfladı’ diye. Hiç bunlar haber değeri taşıyan şeyler olmasın. Önemli olan evlatlarımızın sağlığı.”

 

 

 

 
BİR CEVAP BIRAK

Yorum Yapabilirsiniz
Please enter your name here