Ana sayfa Magazin ‘Bayi Toplantısı’nda Aşkları Belgelendi

‘Bayi Toplantısı’nda Aşkları Belgelendi

586
0

Senaryosunu İbrahim Büyükak’ın kaleme aldığı ‘Bayi Toplantısı’ filmin galası önceki akşam Kanyon’da gerçekleşti. Geçtiğimiz günlerde aşk yaşadıkları iddia edilen Oğulcan Engin ve Ezgi Eyüboğlu ilk kez birlikte görüntülendi.

Yaklaşık 8 ay önce 3 yıllık eşi Kaan Yıldırım’la yollarını ayıran oyuncu Ezgi Eyüboğlu’nun geçtiğimiz günlerde Seda Sayan’ın Sinan Engin’den olan oğlu Oğulcan Engin ile aşk yaşadığı iddia edilmişti.

‘O Ses Türkiye’nin yılbaşı çekimlerinde tanıştıkları iddia edilen ikilinin arkadaşlıklarının kısa sürede aşka dönüştüğü öne sürülmüştü. Bir aydır görüşen çiftin, şimdilik aşklarını gözlerden uzak yaşamayı tercih ettiği biliniyordu. İkili, dün ‘Bayi Toplantısı’ filminin galasına ayrı ayrı katıldı. İlk olarak Oğulcan Engin, kırmızı halıda arkadaşı ile boy gösterirken, muhabirlerin Ezgi Eyüboğlu soruları karşısında koşar adım uzaklaştı.

Oğulcan Engin’den yaklaşık iki dakika sonra galaya katılan Ezgi Eyüboğlu, objektiflere poz verdi. Muhabirlerin Oğulcan Engin ile ilgili soruları karşısında oyuncu, “Bu akşam film izlemek için buradayım, o yüzden başka bir şey konuşmak istemiyorum” dedi.

Birlikte görüntü vermek istemeyen ikili, basın mensuplarıyla adeta köşe kapmaca oynadı. Sinema salonunun üst katında salona girerken objektiflere yansıyan sevgililer, birlikte görüntülenmekten kurtulamadı.

Diğer taraftan çifti, şarkıcı Murat Dalkılıç ele verdi. Dalkılıç’ın Instagram hesabından attığı bir hikayede arkada görünen Eyüboğlu ve Engin’in, yan yana oturması ve neşeli halleri dikkat çekti. Böylece ikilinin aşkı kanıtlanmış oldu.

 

 

 

 




BİR CEVAP BIRAK

Yorum Yapabilirsiniz
Please enter your name here