Ana sayfa Magazin Ablasına Öfke Kustu

Ablasına Öfke Kustu

42
0

Ablası Hülya Açıkgöz ile çalıştığı dönemde açılan ‘hadise.com’ sitesinin haklarını ablasından almak istediği için mahkemeye başvuran Hadise, davayı kaybetti. Kötü haberi alınca sinirlerine hakim olamayan şarkıcı, Instagram hesabından yaptığı paylaşımla “Zehirli insan zehirlidir; aile olsun ya da olmasın” diyerek öfkesini dile getirdi.

Annesinin intihar girişiminin ardından Hadise’nin kardeşleriyle arası açılmıştı. Hem ablası Hülya Açıkgöz hem de kardeşi Derya Açıkgöz ile iş ilişkisini bitiren şarkıcı daha sonra küçük kardeşiyle arasını düzeltmiş ama ablasını affetmemişti.

 

Yaşananların ardından ‘http://hadise.com’ isimli domain adresini elinde bulunduran abla Açıkgöz adresi satışa çıkartınca Hadise de ablasına dava açmıştı. Geçtiğimiz senenin sonlarına doğru başlayan domain davası, ünlü şarkıcının beklediği gibi sonuçlanmadı.

Türkiye’de marka tescili bulunmasına rağmen davayı kaybeden Hadise, Instagram hesabı üzerinden şu ifadeleri kullanarak ablasına öfke kustu;

“O hala senin kız kardeşin’ demekten vazgeçin. Zehirli insan zehirlidir! Aile olsun ya da olmasın size sürekli zarar veren insanlardan kaçmakta özgürsünüz.”

 

 

 

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Yorum Yapabilirsiniz
Please enter your name here