Ana sayfa Magazin Göbek Bağını Hande Kesti

Göbek Bağını Hande Kesti

1377
0

Oyuncu Hande Erçel’in ablası Gamze Erçel, bir buçuk ay önce kızını kucağına almıştı. Taze anne, doğum videosunu Instagram hesabından paylaştı. Aylin Mavi’nin göbek bağını da teyzesi Hande Erçel kesti.

Geçtiğimiz yıl Caner Yıldırım ile nikah masasına oturan Gamze Erçel, aralık ayında ilk bebeği Aylin Mavi’yi dünyaya getirdi. Normal doğum yapan Gamze Erçel, doğum hikayesini Instagram sayfasında takipçileri ile paylaştı.

Erçel paylaşımında şu ifadeleri kullandı; “O günün ne kadar çabuk geldiğine, ne ara bittiğine ve bugün üzerinden neredeyse bir buçuk ay geçtiğine hala inanamadığım gün, hayatımın en özel günü anne olduğum aile olduğum gün.

Hangi anını anlatsam bilmiyorum ama her dakikasını dişimi sıkarak atlattığım koca bir 40 saatin sonunda kızımı, eşimin elleriyle göğsüme yatırıp o sıcaklığını hissetmemle acıdan, yorgunluktan eserin kalmadığı o anlar hayatımın en değerli dakikalarıydı.

Yanımdan hiç ayrılmayan bana destek olan güç veren ama zaman zaman uyuyakalan eşim, hiç konuşmadan sadece yanımda olmasıyla desteğini hissettiğim Hande ve tüm aileme… Normal hatta suda doğumu o kadar çok istememe rağmen yaklaşık 30 saatten sonra ‘ben yapamayacağım artık dayanamıyorum pes ediyorum sezaryen istiyorum!’ Feryatlarımı o güzel ilgisi ve motivasyonuyla dindiren, bir dakika uyku uyumayan canım ebeme, başından beri sonsuz güven duyduğum, doğum için en doğal yöntemleri seçen, aklımdaki tüm soru işaretlerini yok eden sevgili hocama çok çok teşekkür ediyorum iyi ki varsınız.

Bu satırları yazmadan önce minnokumu emzirip uyuttum, şuan uyurken onu izliyorum ve ‘iyi ki doğurmuşum ne de güzel doğurmuşum’ diyorum.

 

 

 
BİR CEVAP BIRAK

Yorum Yapabilirsiniz
Please enter your name here