Ana sayfa Magazin Yıldızlar Gecesi

Yıldızlar Gecesi

981
0

Yapımcı Polat Yağcı, 43. yaşını önceki akşam Günay Restoran’da kutladı. Geceye çok sayıda ünlü isim katıldı.

İş ve sanat camiasından birçok ismin katıldığı gecede adeta yıldızlar geçidi yaşandı. Yağcı’yı bu özel gününde Orhan Gencebay, Bülent Ersoy, Cengiz Kurtoğlu, Ümit Besen, Nejat Alp, Hakan Altun, Serkan Kaya, Demet Akalın, Mustafa Sandal, Sinan Akçıl & Burcu Kıratlı, Zara, Kibariye, Funda Arar&Febyo Taşel, Muazzez Ersoy, Kubat, Fettah Can&Cansu Kurtçu, Aleyna Tilki, Yavuz Bingöl, Merve Özbey, Alişan, Deniz Seki, Berkay, Haluk Levent, Gökhan Tepe, Şafak Sezer gibi isimler yalnız bırakmadı.

Ünlü sanatçılar gecede sahneye çıkarak Yağcı için şarkılar da söyledi. Üzerinde fotoğraflarının yer aldığı doğum günü pastasını sanatçı dostlarıyla kesen Polat Yağcı, “Bu kadar sanatçının bir araya gelmesi çok değerli. Ne zaman sizleri arasam her zaman yanımdasınız, benimlesiniz. Bundan sonraki senelerde de inşallah hep birlikte oluruz” dedi.

Geceye Okan Kurt’la katılan Demet Akalın’a Ivana Sert’in “Rap sanat değil” sözleri hakkında ne düşündüğü soruldu. Rap’çi Ben Fero’nun Demet Akalın şarkısının klibinde oynayan şarkıcı, “Ben Fero’nun çalışmasında yokum ki. İsmim var. Ama benim ismimin geçmesi bile yeter. İsmimin geçtiği şarkı bile yılın hit’i oldu” dedi.

 

Aleyna Tilki, 2019’un kendisi için nasıl geçtiği sorusuna “Tat vermedi. Çok çalıştığım bir yıl oldu, nerede ne yaptığımı hiç anlamadım” yanıtını verdi.

Berkay, geceye küs olduğu Demet Akalın mekandan ayrıldıktan sonra katıldı. Kızlarının adını ellerine dövme yaptıran şarkıcı, “Yılbaşı için bir mekanla anlaştım ama sonra o geceyi ailemle geçirmek istediğim için iptal ettim” dedi.

 

Mustafa Sandal, “Polat Yağcı’nın şov dünyasına girerken ilk yaptığı iş, bir Mustafa Sandal konseriymiş. Sektöre girdiği andan itibaren hepimizin hayatına pozitif katkıları oldu” dedi.

Evinde merdivenlerden düşerek ayağını kıran Merve Özbey geceye özel bir botla katıldı. Şarkıcıya nişanlısı Kenan Koçak eşlik etti. Yonca Evcimik iddialı kıyafet seçimiyle dikkat çekti.

 

 

 

 

 

 
BİR CEVAP BIRAK

Yorum Yapabilirsiniz
Please enter your name here