Ana sayfa Magazin Partide Dikkat Çeken Detay

Partide Dikkat Çeken Detay

733
0

‘Kadın’ dizisinin başrol oyuncu Özge Özpirinçci, 5 yıldır birlikte olduğu sevgilisi Burak Yamantürk’ün 36. yaş günü için doğum günü partisi düzenledi. Partideki o detay, kimsenin gözünden kaçmadı.

Animal Print(Hayvan baskısı) temalı partiye; Berrak Tüzünataç, Boran Kuzum, Meriç Aral, Ece Yörenç, Serhat Teoman, Buğra Gülsoy ve eşi Nilüfer Gürbüz gibi ünlü isimler katıldı.

Özpirinçci partide coştu, hem şarkı söyledi hem dans etti. 36 yaşına basan Burak Yamantürk ise sosyal medya hesabından geceye katılan herkese tek tek teşekkür etti. Aşkını sosyal medyadan ilan eden oyuncu; “Yılın en sevdiğim günlerinden biri Burak Yamantürk’ün doğum günü! Birlikte görüyoruz, gülüyoruz, ağlıyoruz, tartışıyoruz, beğeniyoruz, kızıyoruz, korkuyoruz, yaşıyoruz ve büyüyoruz. Seni çok seviyorum Burak! İyi ki doğmuşsun! Nice huzurlu senelere!” ifadelerini kullandı.

Geçtiğimiz haftalarda bir mekanda Oğulcan Engin ile yakınlaştığı iddia edilen Leyla Feray, geceye oyuncu sevgilisi Serhat Teoman’la katıldı. Çift kameralara gülerek poz verdi.

Bir süre önce ayrılan Berrak Tüzünataç ile Birkan Sokulu, arkadaşları Burak Yamantürk’ün doğum günü partisinde bir araya geldi. İkilinin arasında herhangi bir sorun olmadığı öğrenildi.
BİR CEVAP BIRAK

Yorum Yapabilirsiniz
Please enter your name here