Ana sayfa Kültür Sanat Ödül Töreninde Şıklık Yarışı

Ödül Töreninde Şıklık Yarışı

4507
0

Yılın stil sahibi, başarılı ve ilham veren isimlerin ödüllendirildiği ELLE Style Awards 2019 dün akşam İstanbul’da gerçekleşti.

Moda, müzik, kültür-sanat sahnesi ve popüler hayatın stiliyle fark yaratan isimlerini ödüllendiren ELLE Style Awards ödül töreni dün akşam yapıldı.

Yılın Stil Sahibi Kadını, ELLE Stil İkonu, Yılın İlham Veren Kadını, Sürdürülebilir Moda, En İyi Koleksiyon, En İyi Tasarımcı, Yükselen Tasarımcı, En İyi Kadın Oyuncu, En İyi Erkek Oyuncu, Yılın Öne Çıkan Kadın Oyuncusu, Yılın Öne Çıkan Erkek Oyuncusu, Yılın Müzik Yıldızı, Yılın Yükselen Müzisyeni, Yılın Modeli, Kültür-Sanat Ödülü ve Yılın Sporcusu gibi toplam 17 farklı kategorideki ödüller sahiplerini buldu.

Ödül törenine sponsor olan markanın tanıtım yüzlerinden biri olan Aybüke Pusat, geceye gümüş renkli derin göğüs ve bacak dekolteli bir elbiseyle katıldı.

Dilan Çiçek Deniz, Leyla Tanlar, Serenay Sarıkaya, Gonca Vuslateri, Hazal Filiz Küçükköse, Aras Bulut İynemli, Aslı Bekiroğlu, Taner Ölmez, Ece Çeşmioğlu, Demet Evgar gibi pek çok ünlü isim geceye katıldı.

 
BİR CEVAP BIRAK

Yorum Yapabilirsiniz
Please enter your name here