Ana sayfa Kültür Sanat Kansersiz Yaşam Derneği Gecesine Ünlü Yağdı

Kansersiz Yaşam Derneği Gecesine Ünlü Yağdı

5496
0

Kansersiz Yaşam Derneği, 10.yılını 4 Aralık’ta iş, sanat, cemiyet ve spor dünyasının önde gelen isimlerinin katıldığı muhteşem bir davetle kutladı. Gecenin sunuculuğunu Ebru Akel üstlendi.

Geçtiğimiz sezon final bölümünde düzenledikleri gala gecesinin tüm gelirini Kansersiz Yaşam Derneği’ne bağışlayan ve ‘YaşaTır’ projesiyle Türkiye’yi gezerek kan ve donör bağışları için destek olan Show TV’nin Ay Yapım imzalı Çukur dizisi oyuncuları baloya tam kadro katıldı.

Derneğin kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı Dida Kaymaz’ın anlamlı konuşmasıyla başlayan baloda Eser Yenenler, Çukur dizisinin oyuncularıyla birlikte bağış topladı.

Gecede Aslı Pehlivanlar, Aslı Şen, Aylin Yılmaz, Ayşe Burcu Kaya, Başak Parlak, Begüm Özer, Belçim Bilgin, Berfu-Eser Yenenler, Beril-Kerem Çatay, Berna-Barış Aydil, Burak-Öznur Yakın, Caner Cindoruk, Elif İnci Aras, Elif Girgin, Esra Öztürk, Gül Ergi, Gülbin Simitçioğlu, Tuğçe Peksayar, Hande Acar, Hande Sezer Pekcan, Hayati-Figen Babaoğlu katıldı.

Ajda Pekkan ve Ozan Doğulu’nun müzik şöleni ile konukların eğlendiği gecenin davetlileri arasında, Hülya Eltemur, Kardelen Acar, Katerina-Cihan Ekşioğlu, Nail Yiğittaş, Suzan Şen, Neşe Gönül, Nuran Erçil, Burcu Erçil, Rıfat-Pelin Çebi, Selin Ciğerci, Serap Sarı, Sinan-Füsun Kuran, Siren Ertan, Ersin kayalar, Sitare Akdilek, Tuğba Develi, Tuğçe Postoğlu, Zeynep Yılmaz –Yasemin Ilıcalı, Banu Ilıcalı, Efe Tuncer, Betül Sever, Melis özer, İlkem Topçuoğlu, Ertem-Gülşen Şener, Selin Söğütlugil, Ömer-Yeşim Ilıcalı, Nergis-Enis Pekuysal ve Aslı Cini-Varol Yaşaroğlu gibi ünlü isimler yer aldı.

 

 

 

 

 
BİR CEVAP BIRAK

Yorum Yapabilirsiniz
Please enter your name here