Ana sayfa Kültür Sanat Galaya Ünlü Akını

Galaya Ünlü Akını

4104
0

Ahmet Kural, Murat Cemcir, Yağmur Tanrısevsin ve Rasim Öztekin’in rol aldığı ‘Baba Parası’ filminin galası, önceki akşam Kanyon AVM’de yapıldı.

1 Ocak’ta vizyona girecek ‘Baba Parası’nın senaristi ve yönetmeni Selçuk Aydemir, gösterim öncesi filmini anlattı: “Baba Parası, insanın para için kendini ne kadar bozabileceğini gösteren bir komedi.” Rasim Öztekin de “İlginçtir, filmde para için bozulmayan yok” dedi.

Kıbrıslı Selim’i canlandıran Kural, “Kıbrıs’a selam olsun. Onların enerjilerini Selim’e yansıtmaya çalıştım. Bu filmde 1 milyar doların peşinde koşan kardeşleri göreceğiz” diye konuştu.Yapımcı Necati Kocabay ise “Daha önce yaptığımız işlere nazaran biraz daha aksiyonlu bir komedi filmi yaptık. Kadromuz yine güzel. Çekimler keyifli geçti, çok eğlendik” dedi.

Nurgül Yeşilçay galaya nişanlısı Necati Kocabay ve yeğeni Buse Çelik’le beraber katıldı. Ünlü oyuncu, “Sizce baba parası tatlı mıdır?” sorusuna “Hiç tatmadığım için bilemeyeceğim. Biz kendi çabalarımızla bir yerlere geldik” yanıtını verdi.

Ahmet Kural’a gecede sevgilisi Çağla Gizem Çelik eşlik etti. Yağmur Tanrısevsin, kırmızı derin bacak dekolteli elbisesi ile geceye damga vurdu.

Devrim Yakut’a galada eşi Alper Kut eşlik etti.

 

 
BİR CEVAP BIRAK

Yorum Yapabilirsiniz
Please enter your name here