Ana sayfa Dış Magazin Victoria’s Secret Şovu İptal

Victoria’s Secret Şovu İptal

684
0

Her yıl merakla beklenen Victoria’s Secret şovu bu yıl resmen iptal edildi. Televizyon kanallarında yayınlanan geleneksel yıllık defilenin reytinglerdeki düşüş ve eleştiriler nedeniyle iptal edildiği iddia edildi.

Her sene ‘Yılın Şovu’ olarak merakla beklenen, ‘Kimler melek kanadı kim en pahalı Bra’yı takacak’ diye heyecanlandıran, yayınlandığı zaman izlenme rekoru kıran Victoria’s Secret şov, bu yıl iptal edildi.

Avustralyalı model Shanina Shaik, temmuz ayında The Daily Telegraph’a verdiği röportajda, “Ne yazık ki bu yıl Victoria’s Secret şovu olmayacak. Bu benim alışkın olduğum bir şey değil, çünkü her yıl bu zamanlarda ben prova yapardım. Ama eminim, ileride yine olacak, bundan kesinlikle eminim” demişti.

L Brands, şirketin pazarlama stratejisini gözden geçireceğini açıklayıp; “Victoria’s Secret’ın pazarlamasını geliştirmek istiyoruz. Müşterilerle iletişim kuracağız, ancak söyleyeceğim hiçbir söz, bu moda şovunun büyüklüğünü açıklayamaz. Victoria’s Secret’in performansındaki düşüş göz önüne alındığında, ürünlerimizin müşterilerde yankı uyandırmasını sağlamaya odaklanırken, bu işte sermaye yatırımını büyük ölçüde geri çektik” dedi.

 

 

 
BİR CEVAP BIRAK

Yorum Yapabilirsiniz
Please enter your name here