Ana sayfa Kültür Sanat ‘The Irishman’e Ünlü Akını

‘The Irishman’e Ünlü Akını

4134
0

Robert De Niro, Al Pacino ve Joe Pesci’yi bir araya getiren, Martin Scorsese imzalı Netflix filmi ‘The Irishman’ in Türkiye’deki özel gösterimi geçtiğimiz akşam Kanyon’da gerçekleşti. Geceye birçok ünlü isim katıldı.

20. yüzyılın en önemli figürleriyle çalışmış tetikçi Frank Sheeran’ın gözünden savaş sonrası Amerika’daki organize suç dünyasını anlatan ‘The Irishman’, Netflix’te bugün seyirciyle buluşacak.

Sendika lideri Jimmy Hoffa’nın kayboluşuna odaklanan ve dev oyuncu kadrosuyla dikkat çeken filmin Türkiye özel gösterimi, Kanyon’da yapıldı. Geceye Nevra Serezli, Ali Sunal, Bige Önal, Burak Deniz, Burcu Esmersoy, Çağlar Ertuğrul, Demet Akbağ, İlker İnanoğlu, Doğa Rutkay-Kerimcan Kamal ve Yetkin Dikinciler’in de içlerinde olduğu sanat ve sinema dünyasından çok sayıda isim katıldı.

Gösterime tek başına katılan Cem Yılmaz, kırmızı halıda poz verdikten sonra soruları cevapsız bırakarak salona geçti.

Ila marka bir takım giyen Bige Önal’ın pantolonundaki yırtmaç detayı dikkat çekti.

Yeni projelerin hazırlığında olan Esmersoy, Tamer Karadağlı ile adının aşk dedikodusuna karışması hakkında, “Yani garip ama oluyor öyle şeyler. Değişik, neden öyle bilmiyorum çok umurumda da değil ben işimi yapmaya devam ediyorum” dedi.

Menisküs ameliyatı olan Burak Deniz, “Buna futbolcu hastalığı diyorlar ama benim futbolla alakam yok. Fenerbahçeliyim ama kalede kim oynuyor bilmem” dedi.

 

 

 
BİR CEVAP BIRAK

Yorum Yapabilirsiniz
Please enter your name here