Ana sayfa Magazin Hayranı Yüzünden Ev Değiştirdi

Hayranı Yüzünden Ev Değiştirdi

660
0

Konser için gittiği Kıbrıs’ta muhabirlerle sohbet eden İrem Derici, saplantılı hayranı yüzünden evini değiştirdiğini söyledi.

İrem Derici, önceki akşam Kıbrıs Girne’de bir mekanda sahneye çıktı. Ünlü şarkıcı, konser öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Evinin kapısına kadar gelen saplantılı hayranı yüzünden zor günler geçiren Derici, başka bir eve taşındığını belirtip; “Bu olay yüzünden evimi değiştirdim. Hiç de istemediğim bir şeydi ama ailem endişe duydu. Özellikle annem çok korktu. O yüzden güvenlikli bir siteye taşındım” dedi.

Muhabirlerin “Bazı şarkıcılar sürekli aşk üzerine şarkılar yazar. Size ne zaman ‘aşk kadını’ diyebileceğiz?” sorusuna ilginç bir cevap veren şarkıcı; “Beni biliyorsunuz: 6 ay bekarım, bir ara evliyim, bir ara çok aşığım, bir bakıyorsun hiçbir şey yok. Yani anlayacağınız, ortaya karışığım” ifadelerini kullandı.

2019 yılının genel bir değerlendirmesini de yapan İrem Derici; “Ne çok kötü ne de çok iyi diyebilirim. Yılın son 3 ayı bana bir afakan basıyor, hemen o yılın bitmesini istiyorum. O son 3 ay benim için biraz zor geçer” dedi.

 

 

 
BİR CEVAP BIRAK

Yorum Yapabilirsiniz
Please enter your name here