Ana sayfa Dış Magazin Görülmemiş İntikam

Görülmemiş İntikam

280
0

Oyuncu Brigitte Nielsen, yıllar önce kavgalı olduğu Madonna’dan intikam almak için, o dönem evli olduğu ünlü oyuncu Sean Penn ile yattığını itiraf etti.

Madonna’nın geçtiğimiz günlerde Las Vegas konserine iki saat geç çıkmasını eleştiren Nielsen, Madonna’nın müzik dünyasında abartıldığını söyleyerek ünlü şarkıcı hakkındaki bir anısını anlattı.

Nielsen ile Madonna, 1987 yılında aynı barda eğleniyordu. Alkollü olan iki kadın bir anda tartışmaya başladı ve ikili arasında arbede yaşandı. Nielsen o anda Madonna’ya tokat attı. İşte ne olduysa bu tokattan sonra oldu. İki ünlü kadın o günden sonra adeta birbirlerine düşman oldu.

Şarkıcının müzik dünyasında abartıldığını söyleyen Nielsen, tokattan birkaç ay sonra Güney Fransa’ya gittiğini söyleyip o dönem Madonna’nın boşanmak üzere olduğu Sean Penn ile tek gecelik ilişki yaşadığını itiraf etti. Brigitte, bu sayede Madonna’dan intikam aldığını vurguladı.

Brigitte Nielsen, 1987 yılında Sylvester Stallone ile iki yıllık evliliğini bitirdi. Madonna ise 1985 yılında evlendiği Sean Penn’den resmi olarak 1989’da boşandı. Nielsen, 2006 yılında barmen Matia Dessi ile evlendi ve 54 yaşında anne oldu.

 

 

 
BİR CEVAP BIRAK

Yorum Yapabilirsiniz
Please enter your name here