Ana sayfa Kültür Sanat Galaya Ünlü Akını

Galaya Ünlü Akını

295
0

Togan Gökbakar’ın yönettiği ve senaryosunu Şahan Gökbakar ile birlikte kaleme aldığı Recep İvedik 6 filminin galası gerçekleşti. Galada ünlü dostları, Şahan Gökbakar’ı yalnız bırakmadı.

Gösterim öncesi eşi Selin Gökbakar’la birlikte basın mensuplarının karşına gelen Şahan Gökbakar, “Her filmde bir önceki filmin rekorunu kıracak mı diye aramızda konuşuyoruz ama kısmet bu işler. Hiçbir filmi rekor kırmak için yapmadık. Seyircimiz öyle takdir etti. İnşallah bunda da güzel bir not alırız seyircimizden. Seri, seyircimiz istediği sürece devam edecek” dedi.

Sosyal medyada başlatılan “Recep İvedik’e gitmiyoruz” kampanyası ile ilgili gelen bir soruya Gökbakar şu cevabı verdi: “Eninde sonunda bir komedi karakteri, bir komedi filmi. Çok da abartılacak bir şey yok. Atomu da parçalamıyoruz. Komedi filmi. O yüzden çok ciddiye alıp eleştirmek de garip geliyor bana. İzleyenler, mutlu olanlar izlesin. Keyfine baksın. Biz zaten onlar için üretiyoruz bunları. Amaç iki saat kafayı dağıtıp, doya doya kahkaha atmak. Bence Recep İvedik’ler de Türkiye’de bunu en iyi yapan film oldu.”

Galaya Engin Altan-Neslişah Düzyatan, Aslışah Alkoçlar, Mahsun Kırmızıgül, Demet Akbağ, Yılmaz Erdoğan, Berkay-Özlem Ada Şahin, Kerem-Elif Gönlüm, Seray Sever, Zuhal Topal ve eşi Korhan Saygıner, Hamdi Alkan gibi pek çok ünlü isim katıldı.

 

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Yorum Yapabilirsiniz
Please enter your name here