Ana sayfa Magazin Demet Akalın Ateş Püskürdü

Demet Akalın Ateş Püskürdü

1052
0

Önceki gün “Bazı kişileri ayıp olmasın diye takip ediyorum. Ama onları sessize alıyorum” diyen Burcu Esmersoy, açıklamanın ardından Demet Akalın’ı takipten çıkarttı. Bunun fark eden şarkıcı sosyal medya hesabından açtı ağzını yumdu gözünü.

Burcu Esmersoy, Demet Akalın’ı Instagram hesabından takipten çıkınca, şarkıcı çılgına döndü. Esmersoy’un kendisini takipten çıkardığını fark eden şarkıcı; “Takipten çıkmışsın, ben de çıkayım bacım. Haberciler arıyor” şeklinde mesaj gönderdi.

Bunun üzerine sunucudan şarkıcıya; “Bir şey deniyoruz hesap düzeninde. Manasız işler peşindeler yani saçma sapan”  cevap geldi. Aldığı yanıttan tatmin olmayan Akalın ise tepki göstererek “Aman bir daha takip etme de saçma sapan deneylere alet etme beni!!!” karşılığını verdi.

Sosyal medya hesabında video paylaşan Demet Akalın, hem Kerimcan Durmaz’a hem de Burcu Esmersoy’a ateş püskürüp şu ifadeleri kullandı; “Gündem olmak için beni kullanmayın. Çünkü ben cevap verince manşet oluyor. Birisi Amerika’dan gönderme yapar birisi buradan takipten çıkar. Kendi hayatınıza bakın. Hadi anam hadi” dedi.

Durmaz ise ünlü popçunun 2018 albüm kapağında giydiği, dünyaca ünlü bir markanın 35 bin değerindeki pullu eşofmanını “Öğğ! Bunu giyen de ne bileyim yani” diyerek kusma emojisiyle paylaşmıştı.

 

 

 
BİR CEVAP BIRAK

Yorum Yapabilirsiniz
Please enter your name here