Ana sayfa Kültür Sanat Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu Çok Beğenildi

Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu Çok Beğenildi

1810
0

Şampiyon halterci Naim Süleymanoğlu’nun hayatını konu alan ‘Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu’nun galası geçtiğimiz akşam Maslak Uniq Hall’de yapıldı.

İki yıl önce hayatını kaybeden eski milli halterci Naim Süleymanoğlu’nun hayatını anlatan ‘Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu’ nun galasına sanat ve spor dünyasından birçok ünlü isim katıldı.

Film ekibi gösterim öncesi muhabirlerin sorularını yanıtladı. Filmde Naim Süleymanoğlu karakterini canlandıran Hayat Van Eck, “Bu gurur büyük bir sorumluluktu ve bu sorumluluğun üstesinden gelmek yorucuydu. Elimizden geleni yaptık. Umarım rahmetliye layık bir eser ortaya çıkarabilmişizdir” diye konuştu.

Yapımcı Mustafa Uslu, “Muhteşem bir film oldu, gişe çok bir şey değil, önemli olan içimiz çok rahat. Sadece şunu söyleyeceğim; Naim Süleymanoğlu hayatında ikinci olmamıştır” dedi. Galaya abi Muharrem Süleymanoğlu da katıldı.

Galanın konukları arasında 3 kez olimpiyat, 5 kez dünya, 10 kez de Avrupa şampiyonluğu elde eden ünlü halterci Halil Mutlu da vardı. Mutlu, “Şu anda çok duygulu ve heyecanlıyım. Her zaman söylüyorum o bizim idolümüzdü. Spora başladığımda benim ağabeyimdi. Belli bir süre arkadaş olduk. Arkadaşlıktan ziyade kardeşliğe kadar gittik. Çok özel biriydi. Mekanı cennet olsun” dedi.

Gecede Naim Süleymanoğlu’nun kazandığı başarıları kronolojik olarak anlatan panoların yanı sıra usta haltercinin madalyaları ve giydiği spor kıyafetleri de sergilendi.

 

 

 
BİR CEVAP BIRAK

Yorum Yapabilirsiniz
Please enter your name here