Ana sayfa Magazin Yeni Dizide Skandal Hatalar

Yeni Dizide Skandal Hatalar

881
0

FOX TV’de ilk bölümü yayınlanan ve genel olarak olumlu yorumlar alan Kurşun dizisindeki fark edilmeyen hataları Armağan Çağlayan bir bir açığa çıkardı.

Başrollerinde Engin Altan Düzyatan, Burçin Terzioğlu, Berrak Tüzünataç ve Sarp Akkaya’nın bulunduğu Kurşun dizisi, aylar süren tanıtımların ardından ilk bölümüyle izleyici karşısına geçti.

Dizinin ilk bölümünün, çoğu kişi fark etmese de hatalarla dolu olduğu ortaya çıktı. İlk bölümde Cumhuriyet Savcısı Orhan Atmaca, büyük bir davanın peşinden gitmeye karar verir ve Mebus oğlunu, cinayet şüphelisi olarak gözaltına aldırır. Fakat bu dava, daha önce baktığı davalara pek benzemez. Bu davanın başlangıcında araştırmacı gazeteci Leyla Devrim ile yolları kesişir. Savcı Orhan Atmaca gibi o da bu cinayetin arkasından gerçekleri ortaya çıkarmak için çalışmaktadır.

Dün akşam izleyicisiyle buluşan dizi, sosyal medyada çok sayıda yorum aldı. Yorum yapanlardan biri Lisans eğitimini İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde, yapmış olan ünlü televizyoncu Armağan Çağlayan’dı.

 İşte o hatalar;

 

 

 
BİR CEVAP BIRAK

Yorum Yapabilirsiniz
Please enter your name here