Ana sayfa Güzellik NARS’tan 25. Yıla Özel

NARS’tan 25. Yıla Özel

5020
0

NARS, 25. yılını özel ruj koleksiyonunu davetlilere tanıtarak kutladı.

Geleneksel güzellik algısını kırmakta büyük bir başarıya ulaşan NARS, geçtiğimiz gün 25. yılını kutladı. 25. yılında özel ruj koleksiyonunu tanıtan NARS, büyük beğeni topladı.

Düzenlenen davete Yasemin Özilhan, Deren Talu, Aslışah Alkoçlar, Aslıhan Doğan Turan, Ayşe Hatun Önal, Ayşe Kucuroğlu, Elif Eren, Ceylan Çapa, Dilan Çıtak Tatlıses, Jessica May, Itır Esen, Emina Jahovic, Emel Yıldırım, Hande Acar, Öykü Baştaş, Müjde Uzman, Tara Devires, Pınar Sabancı, Aslı Şen, Dila Tarkan, Bestemsu Özdemir gibi birçok ünlü isim katıldı.

NARS 25. yıl özel ruj koleksiyonu; mat, saten ve parlak bitişli, yüksek pigmentli yeni rujlarla tek sürüşte güçlü renkler sunuyor. Hafif yapısı ile tüm bitişlerde hatta koyu renklerde bile uzun süreli pürüzsüz bir his sağlıyor. Çarkıfelek meyvesi çekirdeği yağı içeren formülü ile dudakları canlandırırken Moringa meyvesi çekirdeği yağı ile renk kalitesini arttırıyor ve koruyor. NARS 25. yıl ruj koleksiyonundaki bütün renkler, özel yumuşak dokulu siyah mat ambalaj ve beyaz NARS logosu taşıyor.

 

 
BİR CEVAP BIRAK

Yorum Yapabilirsiniz
Please enter your name here