Ana sayfa Magazin ‘Dokunma’ Kavgası

‘Dokunma’ Kavgası

195
0

Demet Akalın’ın eşine hediye ettiği pahalı saati sattığı iddiası ile gündeme gelen ve bir süredir magazin gündeminden inmeyen Berkay hakkında yeni bir iddia ortaya atıldı. Şarkıcının misafir olarak gittiği bir mekanda oyuncu Eren Hacısalihoğlu ile tartıştığı ve bunun sebebinin de Hacısalihoğlu’nun şarkıcı kız arkadaşı Alya olduğu iddia edildi.

Bir magazin programda gündeme getirilen iddiada Berkay’ın popçu Alya’ya dokunması sonrasında ortalığın karıştığı belirtilip şu ifadelere yer verildi;

“Berkay 3 hafta önce Cansu Kurtçu’yu sahne aldığı mekanda dinlemeye gitti. Berkay, gecenin ilerleyen saatlerinde Kurtçu’nun isteği üzerine sahneye çıktı. Aynı mekanda Berkay’ın bir süre önce kavga ettiği popçu Alya ve oyuncu sevgilisi de vardı. Alya, sevgilisine Berkay’ın daha önce gönderdiği hakaret dolu mesajları gösterdi.

Şarkısını bitirip, masasına dönen Berkay, Alya’nın sırtına dokununca kıyamet koptu. Eren Hacısalihoğlu ‘Ne oluyor? Neden dokunuyorsun kıza’ dedi. İkili arasında şiddetli bir tartışma yaşandı. ‘Ben senin niyetini biliyorum’ diyen Eren Hacısalihoğlu araya girenler tarafından güçlükle sakinleştirildi. Berkay’ın bir süre önce Alya’ya albüm yapmak istediği sonrasında ise vazgeçtiği ikilinin arasında bu sebeple husumet olduğu öğrenildi.”

 

 

 
BİR CEVAP BIRAK

Yorum Yapabilirsiniz
Please enter your name here